Kampanyalar

Ramada Plaza Tekstilkent’te konaklayın, milleriniz ile uçun…

Ramada Plaza Tekstilkent’te konaklayın, milleriniz ile uçun…

31 Ekim 2018’e kadar Ramada Plaza İstanbul Tekstilkent’te yapacağınız ikinci ve üçüncü konaklamanız ile üç kat mil kazanma fırsatı yakalayın. 1 Haziran ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında rezervasyonunu yapacağınız ve Kasım 2018’e kadar gerçekleştireceğiniz otelimizde her ikinci ve üçüncü geçerli konaklamalarınızda üç kat mil kazanın.

Mil kazanmanız için yapmanız gerekenler çok kolay;
* Wyndham Rewards üyesi olmak.
* Puan kazanım tercihini de mil olarak işaretlemek.

REZERVASYON YAP


İstanbul’da ki İkinci Eviniz…

Ramada Plaza İstanbul Tekstilkentte konaklayın, FUAR DÖNEMİ kampanyamızdan faydalanın…

REZERVASYON YAP

En İyi Fiyat Garantisi

Wyndham Sadakat Programı

Wyndham Sadakat Programı

Daha Fazla Ücretsiz Konaklayın… ...
Ücretsiz konaklama hayalini mi kuruyorsunuz? Artık keyfini çıkarabilirsiniz. Toplamış olduğunuz puanları ücretsiz konaklamaya çevirerek İstanbul ve dünya genelindeki destinasyonlarda puan kazandıran Wyndham zincirine ait otellerde kullanabilirsiniz. 15,000 puan karşılığı ücretsiz konaklama keyfini yaşayın.

%15 İndirim ve 3000 Puan Kazanın
Şimdi % 15 daha ucuza konaklayarak 3000 puan kazanma fırsatını yakalayın. Ayrıcalıklı kampanya ile gelecek konaklamanızı yüzde 60’a varan indirimler ile gerçekleştirebilirsiniz.

En İyi Fiyat+Bonus
Bir sonraki konaklamanızda, 2000 puana varan bonus kazanabilirsiniz. Kazanacağınız puanlar standart kazandığınız puanlara ek olarak hesabınıza geçecektir. Her hangi bir Wyndham otelinde müsaitlik temel alınarak rezervasyonunuzu “en iyi fiyat + 1000 puan” yada “en iyi fiyat + 2000 puan” kazanarak gerçekleştirin.

REZERVASYON YAP


En İyi Fiyat Garantisi

En iyi fiyatın GARANTİ edildiği yerde rezervasyonunuzu yapın veya %10 indirimden faydalanın.

Ramadaplazatekstilkent.com aracılığıyla çevrimiçi olarak ya da merkezi rezervasyon numaramız olan 0212 443 0303 üzerinden rezervasyon yaptırdığınızda, en iyi fiyatı alacağınızı GARANTİ ediyoruz. Bunu nasıl mı garanti edebiliyoruz? Çok basit. Başka bir internet sitesinde, aynı tarihte, aynı otel konaklaması için herkese açık daha düşük bir fiyat bulursanız, size aynı fiyatı sunuyor ve buna ek olarak %10 indirim yapıyoruz.

Daha düşük fiyat nedir? Başka bir internet sitesinde yer alan daha düşük fiyat, aynı otel, aynı tarih(ler), aynı oda tipi, aynı sayıda konuk için, aynı para biriminde ve internet üzerinden herkese açık olmalıdır.

Daha düşükbir fiyat* bulursam ne yapmalıyım? 0212 443 0303 nolu telefonu arayarak Rezervasyon birimimize bildirin yada reservation@ramadaplazatekstilkent.comadresine link/ekran görüntüsü gönderebilirsiniz.

İndirimli fiyattan ve %10 indirimden faydalanmak için Rezervasyon Birimini ne kadar süre içerisinde aramalıyım? Rezervasyon Departmanı temsilcilerimizden biri, size bir iş günü içerisinde E-posta yoluyla cevap verecektir. reservation@ramadaplazatekstilkent.com mailine gönderilen mailler , normal çalışma saatleri dışındaki bir vakitte gönderilmesi durumunda, bir sonraki iş günü işleme alınacaktır. Çalışma saatleri: Pazartesi-Cuma 9:00 - 18:00

Garantiden faydalanabilmek için neler gerekmektedir? Rezervasyonların www.ramadaplazatekstilkent.com ya da merkezi rezervasyon telefon numaramız olan 90-212 443 0303 üzerinden yapılması gerekmektedir. Başka bir internet sitesinde yer alan daha düşük fiyat*, aynı otel, aynı tarih(ler), aynı oda tipi, aynı sayıda konuk için, aynı para biriminde ve internet üzerinden herkese açık olmalıdır. Rezervasyon Departmanı temsilcimiz ilgili tarih(ler) için daha düşük internet fiyatını doğrulayabilmelidir.

REZERVASYON YAP

En İyi Fiyat Garantisi

Kusursuz Toplantılar

Kusursuz Toplantılar

REZERVASYON YAP

+90(212) 443 03 03